Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 22 Apr
kl 18:30 - 20:30
Klubbdommerkurs fotball
Ottestad IL   Klubbhuset i Ottestad
Vi inviterer til klubbdommerkurs (fotball)…   Les mer  
Wed 21 Apr
kl 18:00 - 20:00
Klubbdommerkurs fotball
Ottestad IL   Klubbhuset i Ottestad
Vi inviterer til klubbdommerkurs (fotball)…   Les mer  
Thu 25 Mar
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte OTTESTAD IL
Ottestad IL   Digitalt på Teams
Velkommen til årsmøte i Ottestad IL…   Les mer  
Thu 18 Mar
kl 18:00 - 20:00
Medlemsmøte INNEBANDY
Ottestad IL   Klubbhuset i Ottestad
Velkommen til årlig medlemsmøte i…   Les mer  
Wed 17 Mar
kl 19:00 - 21:00
Medlemsmøte/Kickoff SYKKEL
Ottestad IL   Auditoriet på Ottestad Ungdomsskole
Velkommen til årlig…   Les mer  
Wed 17 Mar
kl 18:00 - 20:00
Medlemsmøte SKI
Ottestad IL   Klubbhuset i Ottestad
Velkommen til årlig medlemsmøte i…   Les mer  
Thu 11 Mar
kl 18:00 - 20:00
Medlemsmøte FOTBALL
Ottestad IL   Auditoriet på Ottestad Ungdomsskole
Velkommen til årlig medlemsmøte i…   Les mer  
Wed 10 Mar
kl 18:00 - 20:00
Medlemsmøte VOLLEYBALL
Ottestad IL   Digitalt på TEAMS
Velkommen til årlig medlemsmøte i…   Les mer  
Wed 10 Mar
kl 18:00 - 20:00
Medlemsmøte HÅNDBALL
Ottestad IL   Klubbhuset i Ottestad Ottestad IL - Håndball
Velkommen til årlig medlemsmøte i…   Les mer  
Mon 8 Mar
kl 18:00 - 21:00
Oppstartsmøter for 2014 og 2015-barna
Ottestad IL  
Mandag 8. mars inviterer vi til…   Les mer  
Wed 17 Feb
kl 18:00 - 19:30
Lagledermøte ungdoms- og seniorfotballen
Ottestad IL - Fotball   Ottestad IL
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 18:00 - 19:00
Lagledermøte barnefotballen
Ottestad IL   Ottestad IL - Fotball
Til alle lagledere (og trenere i barnefotballen)…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline